sobota, 9 marca 2013

Wiosna - ach to ty!

Kurtka z eko skórki się skroiła i czeka na odpowiedni moment, by ją uszyć. Gdy mierzyłam się, by wybrać odpowiedni rozmiar z Burdy, załamałam się. Przez zimę doprowadziłam siebie do okropnego stanu. Czas coś z tym zrobić tym bardziej, że zaraz prawdziwa wiosna i jakoś wyglądać trzeba.

Zauważyłam, że dużo osób chwali, już bardzo popularną, Ewę Chodakowską, która porywa Polki do ćwiczeń fizycznych, zmieniając ich życie diametralnie. Zastanawiam się, czy tak faktycznie jest. Dlatego postanowiłam sama spróbować. Chcę zacząć od podstawowych ćwiczeń, czyli od Skalpela, wykonywać je minimum 3 razy w tygodniu.
źródło: Shape Polska
Później chcę przejść do bardziej zaawansowanych ćwiczeń, przecież od razu nie warto się tak katować i na starcie się zniechęcić. Na Facebooku jest fan page Ewy Chodakowskiej, na którym można znaleźć ciekawe opinie oraz wskazówki do wykonywania ćwiczeń, co więcej autorka pokazuje zdjęcia dziewczyn, które podjęły próbę zmiany swojego życia i powiem wam szczerze, że efekty są porażające - w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
No i oczywiście zamierzam wprowadzić zdrowszą dietę. Szczerze mówiąc, nie jestem zwolenniczką drakońskich diet, wolę jeść zdrowo i tyle, ile mój organizm potrzebuje, więc ograniczę słodycze i słone przekąski.

Obym się tylko nie poddała i ćwiczenia wprowadziła w codzienny nawyk :-)
A czy Wy macie jakieś doświadczenia z ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej?

Pozdrawiam!


2 komentarze:

 1. Kurcze nie zgadłam ale czekam na pokaz kurtki sama chętnie bym taka stworzyła :)
  a co do Ewki to ćwiczę z nią od ok miesiąca i powiem tak jest Fajnie ;) ćwiczenia wchodzą w nawyk i widać zmiany nie tylko w ciele ale przede wszystkim w podejściu do życia ( a przynajmniej ja tak mam ;) ) mi po pewnym czasie jej ćwiczenia się znudziły i teraz bardziej odpowiadają mi 10 min ćwiczenia Mel B z YouTube. Łącze je z ćwiczeniami Ewki i mam swój trening. Także do dzieła i podziej się refleksjami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze słyszałam o Jillian Michaels same pozytywne opinie, ale chcę właśnie wypróbować Ewkę ;-) Zobaczymy jak się potoczy dalej.

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz :)